Romantyczne kolacje

Rocznica związku, urodziny lub Walentynki to tylko niewielka część okazji, które mogą skłonić Państwa do spędzenia czasu w restauracji tylko we dwoje. Oczywiście, romantyczna kolacja jest znakomitym pomysłem także wtedy, gdy mimo braku istotnych dat w kalendarzu, chcecie dać znać bliskiej osobie jak bardzo jest dla Was ważna. Spokojna atmosfera Delicji, elegancki wystrój stołu i smaczne menu pomogą Wam wyrazić uczucia.

Przez żołądek do serca

Nie od dziś wiadomo, że kulinaria mogą podbić niejedno serce. Wizyta w restauracji jest więc doskonałym pomysłem zarówno dla par, które dopiero się poznają, jak i dla wieloletnich małżonków. Pierwsze romantyczne kolacje to zawsze okazja, aby dowiedzieć się o sobie czegoś nowego, porozmawiać i poznać gusta drugiej osoby. Z kolei po długim czasie spędzonym razem, warto przypomnieć sobie jak to jest chodzić na randki, przebywać tylko ze sobą, bez pośpiechu i wyrzutów sumienia. Kto wie, może tak się Państwu spodoba, że zechcecie regularnie spotykać się poza domem, jak za dawnych lat?

W restauracji Delicja zarezerwujemy dla Was stolik, a w dniu romantycznej kolacji zadbamy o odpowiednią atmosferę i będziemy w pobliżu, nie narzucając się, byście mogli spokojnie celebrować wspólne momenty. Po wcześniejszym ustaleniu możemy również przygotować dla Państwa indywidualne menu, jeśli zależy Wam, aby jeszcze bardziej podkreślić odświętny charakter romantycznej kolacji we dwoje.

Udana kolacja według własnego pomysłu

Mają Państwo własną wizję? Restauracja Delicja to świetnie miejsce na jej realizację. Pomożemy Wam zorganizować romantyczną kolację, której Wasza druga połówka nigdy nie zapomni. Chętnie podpowiemy w kwestii dań, napojów czy wystroju stolika. Przygotujemy specjalne oświetlenie, kwiaty oraz dekoracje zgodne z Państwa życzeniem. Z wielką przyjemnością będziemy uczestniczyć w ważnych chwilach w Waszym związku, wspierając Was w oświadczynach czy przekazaniu radosnej nowiny o tym, że spodziewacie się dziecka. Jesteśmy do Waszej dyspozycji, służąc wieloletnim doświadczeniem w organizacji wydarzeń.