Małe kameralne spotkanie lub przyjęcie

W obecnych czasach coraz więcej osób decyduje się na zorganizowanie skromnego ślubu i kameralnego przyjęcia weselnego lub tez uroczystego obiadu komunijnego tylko w gronie najbliższych. To z naprawdę ważnymi w naszym życiu osobami chcemy się przecież spotkać i celebrować wyjątkowe chwile. Już nie musimy zapraszać 100 czy 200 przypadkowych osób i urządzać huczną imprezę, w czasie której nie mamy nawet możliwości porozmawiać z każdym gościem. Teraz na czasie są eleganckie, kameralne uroczystości.

Kameralne przyjęcie weselne w gronie najbliższych

Niekiedy zdarza się, że Para Młoda zaczyna nowe życie z zaciągniętym kredytem w banku i wszystkie pieniądze wydaje na organizację ślubu i wesela dla ogromnej ilości osób. Gdy okoliczności niejako nas zmuszają do przemyślenia planów i zmniejszenia liczby gości - lub też od początku pragnęliśmy spędzić ten wyjątkowy dzień tylko w gronie najbliższych - warto postawić na kameralne wesele lub zaprosić wszystkich na uroczysty obiad po ślubie w eleganckiej restauracji. Pamiętajmy, że skromy ślub także pozostawi miłe wspomnienia, może być równie przyjemny, co wielka impreza, a z pewnością jego organizacja wiąże się z mniejszymi kosztami.

Eleganckie przyjęcie komunijne w restauracji

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej to bardzo ważne wydarzenie w życiu dziecka, które wymaga szczególnej oprawy i odpowiedniej celebracji. Zamiast organizować w tym pełnym duchowości dniu imprezę przypominającą niekiedy huczny ślub, postawmy na skromne spotkanie rodzinne. Dobrym pomysłem jest niewątpliwie zaproszenie gości na elegancki obiad do restauracji. Kameralne przyjęcie komunijne w gronie rodzinnym podkreśli niezwykłą atmosferę tego szczególnego momentu w życiu dziecka.

Obiad weselny i przyjęcie komunijne w Restauracji Delicja

Wszystkie osoby poszukujące na mapie Poznania wyjątkowego miejsca na organizację kameralnego spotkania rodzinnego zapraszamy do Restauracji Delicja. Mieścimy się w samym centrum stolicy Wielkopolski, tuż przy Starym Rynku, w pobliżu Urzędu Stanu Cywilnego oraz kilku kościołów. Ale nie tylko lokalizacja jest naszym ogromnym atutem. Jesteśmy restauracją z wieloletnią tradycją i ogromnym doświadczeniem w organizowaniu różnorodnych eleganckich uroczystości, w tym wesel i komunii. Posiadamy 3 sale, na których może się pomieścić 14, 45 lub 65 osób, w tym idealne na letnie przyjęcia ślubne i obiady rodzinne “Patio pod Platanami”.