Aktualności

18.03.2016

Dourthe Bordeaux w Restauracji Delicja

Po raz drugi w tym miesiącu mamy przyjemność zaprosić Państwa na degustację win połączoną z kuchnią z Bordeaux

Tego dnia gościć będziemy Ambasadora domu Dourthe, Pana Nicolasa Chemineau. Z firmą Dourthe jest związany już od 22 lat, co gwarantuje nam sporo ciekawostekna temat pracy w winnicy.

Więcej
15.03.2016

Goût de France / Good France

Dziś publikujemy menu degustacyjne, które będą mogli Państwo spróbować 21 marca. Jesteśmy jedną z 1500 restauracji na świecie i kilku w Poznaniu, które tego dnia oddają hołd francuskim szefom kuchni.

Więcej
24.02.2016

Smaki Werony w Delicji

Po udanej kolacji degustacyjnej przygotowaliśmy kolejne wydarzenie łączące nowoczesną kuchnię i wina o wieloletniej tradycji.

Degustację poprowadzą dwaj Sommelierzy: Maciej Danielewicz oraz Przemysław Wawrzyniak.

Więcej
25.01.2016

Menu Le Cordon Bleu w Delicji

Dziś udostępniamy menu na kolację degustacyjną 29 stycznia. Zapraszamy do składania rezerwacji. O winach opowiemy wkrótce!

Więcej
19.01.2016

Le Cordon Bleu w Delicji

Połącznie naszego wieloletniego doświadczenia i młodzieńczej ekspresji, popartej doskonałą szkołą może przynieść nieoczekiwane efekty. Postaramy się pokazać je w Restauracji Delicja.

Więcej
19.01.2016

Beef & Jazz vol.2

Zapraszamy na drugą edycję Beef & Jazz, by kolejny raz trafić do świata zaskakujących smaków i wysublimowanych dźwięków. W naszej karcie znów zagoszczą soczyste steki z rostbefu, kruchy antrykot czy bezdyskusyjnie najlepsze befsztyki z polędwicy wołowej. 

Więcej
29.10.2015

Delicja & James Bond Belvedere Night

W dniu premiery nowego filmu z przygodami Jamesa Bonda wraz z naszym partnerem – firmą Moet & Hennessy, importerem wódki Belvedere, przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowy wieczór. Pomyśleliśmy o wszystkim, niczym filmowy Doktor Q.

Więcej
20.09.2015

Degustacja win słowackich

Delicja & TryWine zaprasza na degustację win słowackich 25.09.2015 godz. 19:30

Mimo braku wyrobionej marki w Europie zachodniej, słowaccy winiarze zdobywają co roku nagrody na prestiżowych międzynarodowym konkursach. Kontynentalny klimat Słowacji – gorące lata i mroźne zimy – czyni ją idealnym miejscem do produkcji orzeźwiających win białych i aromatycznych win czerwonych.  Rosnący prestiż win regionu Małych Karpat czy słowackich win Tokajskich przyciąga uwagę sommelierów, dystrybutorów wina jak i koneserów czy kolekcjonerów win inwestycyjnych.… –  wstęp – prezentacja i pakiet degustacyjny  na 13 win 50,- zł

 

Więcej
08.09.2015

18.09.2015 Ambasador Luce w Polsce zaprezntuje wina Marchesi de FRESCOBALDI

Ambasador Luce w Polsce i Merchesi de FRESCOBALDI

Z przyjemnością zapraszają 18.09.2015 o godzinie 19:30 wszystkich miłośników wina i dobrej kuchni do naszej restauracji na niecodzienne spotkanie z jednym z najlepszych i najstarszych domów winiarskich z Toskanii - Marchesi dè FRESCOBALDI.

Już 30 pokolenie rodziny od 700 lat tworzy historię Florencji poprzez produkcję wina, wykorzystując klimat Toskanii, winorośl i własne wielopokoleniowe ludzkie doświadczenie. W 1855 roku, jako pierwsza w Toskanii sprowadziła francuskie sadzonki winorośli Pinot Noir, Cabernet Sauvignon, Chardonnay i Merlot. Szczepy te wraz z toskańskim „Sangiovese” z powodzeniem wykorzystuje do produkcji doskonałych i prestiżowych win w klasyfikacji DOCG, DOC i IGT bardzo wysoko ocenianych między innymi przez prestiżowe wydawnictwa takie jak: Gambero Rosso, Wine Spectator, Decanter. - Wstęp, prezentacja i pakiet degustacyjny na 5 win 75,- zł

Więcej