Przyjęcia korporacyjne

Przyjęcia korporacyjne

Planują Państwo wyjątkowe wydarzenie dla kontrahentów lub pracowników firmy? W Restauracji „Delicja” przygotujemy dla Was niezapomnianą ucztę oraz kompleksowo pomożemy w organizacji całego przyjęcia korporacyjnego. Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas kilkudziesięciu lat istnienia lokalu potrafimy wyczuć potrzeby naszych klientów i ich gości.

Służymy Państwu wsparciem w doborze dań, przekąsek, a także win i innych napojów. Jesteśmy do dyspozycji przy ustalaniu tematyki i formuły spotkania, a nasze pomysły wielokrotnie spotykają się z aprobatą klientów. Wszystkie przyjęcia korporacyjne są wyjątkowe, dlatego indywidualnie podchodzimy do organizacji wydarzeń w naszej restauracji. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci i pozostali uczestnicy długo je wspominali.

 

Niepowtarzalne spotkania biznesowe i integracyjne

 

Jeśli chcą Państwo zrobić wrażenie na ważnych inwestorach, możemy zaplanować przyjęcie korporacyjne w formie oficjalnego bankietu lub spotkania, na którym skosztujecie wykwintnych potraw. Zadbamy o elegancki wystrój i dobierzemy salę, która wygodnie pomieści zaproszonych gości. Dysponujemy wnętrzami przeznaczonymi na kilkanaście oraz kilkadziesiąt osób. Chętnie wesprzemy Państwa także przy tworzeniu zaproszeń, aranżacji, karty dań czy drobnych podarunków. Na każdym etapie organizacji, jak i w czasie przyjęcia korporacyjnego, służymy Państwu radą i doświadczeniem. Na życzenie zapewniamy urządzenia, dzięki którym przeprowadzą Państwo np. prezentację oferty.

Wydarzenie, które odbędzie się w „Delicji”, może być również skierowane do pracowników firmy i mieć mniej formalny charakter. W naszej restauracji odbywają się między innymi imprezy świąteczne, wigilie, pożegnania z okazji przejścia na emeryturę i wiele innych. Jesteśmy otwarci na Państwa wizję i chętnie dostosowujemy cały klimat przyjęcia korporacyjnego do określonego tematu przewodniego. Umożliwiamy organizację imprezy tanecznej, jak i spokojnego spotkania przy stole. Zapewniamy konkurencyjne ceny menu, które zaczynają się już od dziewięćdziesięciu złotych za osobę.