Spotkania rodzinne

Spotkania rodzinne

Krewni i przyjaciele to najbliższe osoby, z którymi warto dzielić najważniejsze chwile w swoim życiu. Urodziny, imieniny czy jubileusze stanowią okazję do organizacji spotkania rodzinnego. Jeśli jednak zdecydują się Państwo być gospodarzami przyjęcia we własnym domu, to niestety zamiast spokojnie rozmawiać z gośćmi, dużą część wieczoru spędzicie w kuchni. Oferta restauracji Delicja umożliwia Wam jednak zrezygnowanie z gotowania i podawania drinków na rzecz świetnej zabawy. W naszym lokalu spędzicie czas w gronie swoich gości, a my zajmiemy się całą resztą.

 

Dobór potraw i inne ustalenia

 

Posiadamy duże doświadczenie w organizacji przyjęć, dlatego jesteśmy w stanie sprostać różnorodnym preferencjom w kwestii menu czy formy, jaką ma przybrać spotkanie rodzinne. Pomożemy Państwu zarówno w organizacji imprezy tanecznej, którą poprowadzi DJ lub zespół, jak i wieczoru przy spokojnej muzyce, płynącej z głośników. Mamy możliwość przygotowania urządzeń do pokazu audiowizualnego, a jeśli nie chcą Państwo, aby z Wami bawili się również inni, zarezerwujemy lokal tylko dla Was.

Zatrudniamy wykwalifikowanych kucharzy, dlatego nasze dania smakują dzieciom i dorosłym. Ceny “za talerzyk” rozpoczynają się już od dziewięćdziesięciu złotych, w zależności od tego, jak bogate ma być menu i ile potrwa impreza. Chętnie doradzimy Państwu na przykład w kwestii optymalnej ilości jedzenia, które przygotowujemy na spotkania rodzinne. Dzięki temu będziecie mieli pewność, że Wasi goście wyjdą z przyjęcia najedzeni i zadowoleni.

 

Sale na przyjęcia w gronie bliskich

 

Restauracja Delicja dysponuje kilkoma salami, a także “Patio Pod Platanem”, które wykorzystujemy, gdy na zewnątrz jest ciepło. Niezależnie od tego, czy na spotkaniu rodzinnym ma pojawić się kilka, czy kilkadziesiąt osób, znajdziemy dla Państwa odpowiednią przestrzeń. Jeśli nigdy nie byliście w naszym lokalu, serdecznie zapraszamy Was do przyjścia na miejsce. Dzięki temu dokładnie obejrzycie wszystkie sale i skosztujecie pysznych potraw, co pozwoli Państwu łatwiej wyobrazić sobie przebieg planowanego spotkania rodzinnego.