prezenty.jpg

Voucher

Zastanawiają się Państwo nad wyjątkowym podarunkiem? Voucher na wieczór w restauracji to doskonały pomysł na prezent lub forma podziękowania dla bliskich i współpracowników. Czas spędzony w pięknym i klimatycznym lokalu daje możliwość odpowiedniej celebracji jubileuszu urodzin, rocznicy ślubu lub innego, ważnego wydarzenia w życiu. Jest też okazją do spędzenia czasu w ulubionym towarzystwie.

Chcąc umożliwić Państwu podarowanie znajomym wyjątkowych chwil, proponujemy voucher do Restauracji Delicja. Można wykorzystać go na menu, napoje alkoholowe i bezalkoholowe, a także na niezwykłe wydarzenia, które znajdą Państwo w naszych aktualnościach. Jesteśmy pewni, że specjalnie zorganizowana kolacja czy degustacja win zostaną zapamiętane na długo. Warto podarować bliskim czas, który spędzą w kameralnej atmosferze, przy cichych dźwiękach muzyki. Podczas pobytu w naszej restauracji będą mogli posmakować wykwintnych dań kuchni polskiej lub skorzystać z niestandardowych atrakcji, zaplanowanych w naszym kalendarium.

Zamiast wręczać współpracownikom lub bliskim prezent, o którym szybko zapomną, dzięki voucherowi mają Państwo szansę zamienić jeden z ich wieczorów w piękne doznania kulinarno-estetyczne. Z pewnością to docenią i z radością będą wracać w pamięci do tych momentów. Nasza obsługa zadba, aby czas spędzony w restauracji upłynął w przyjemnej, spokojnej atmosferze, sprzyjającej umacnianiu relacji z bliskimi.

Zakupu vouchera można dokonać w Delicji. Przygotujemy imienne zaproszenie w eleganckiej kopercie. Państwo zadecydują o jego wartości, a osoby obdarowane będą mogły wykorzystać go w czasie dwóch miesięcy od daty zakupu.