Wesele w Restauracji Delicja

Wesela

Dzień ślubu to wyjątkowy czas, w którym spełniają się marzenia Państwa Młodych. Świętowanie wraz z rodziną i przyjaciółmi, rozpoczynające się tuż po ceremonii, pozwala wspólnie z najbliższymi cieszyć się zawarciem związku małżeńskiego. Wesele lub niewielkie przyjęcie w restauracji to okazja do spotkania, rozmów oraz wspólnej zabawy w rytmie ulubionej muzyki. Ten wyjątkowy czas chętnie będą Państwo wspominać w przyszłości, a obsługa naszej restauracji dołoży wszelkich starań, abyście zapamiętali dzień ślubu jako jeden z najpiękniejszych w życiu.

 

Sala restauracyjna i patio na wesele

 

Do dyspozycji gości mamy kilka sal, z których największa może pomieścić ponad sześćdziesiąt osób. W okresie letnim istnieje również możliwość organizacji wesela na „Patio pod Platanem”. W przyjęciu plenerowym, w komfortowych warunkach, weźmie udział nawet ponad siedemdziesiąt osób. Ponieważ restauracja Delicja znajduje się w spokojnym otoczeniu, nic nie zakłóci świętowania, niezależnie od tego, którą z opcji Państwo wybierzecie.

Chętnie doradzimy naszym klientom w doborze motywu przewodniego imprezy oraz dopasowania dekoracji. Główna sala lokalu urządzona jest w eleganckim stylu, co warto wykorzystać w czasie projektowania wystroju. Z kolei patio można zaaranżować na przykład w stylu rustykalnym, romantycznym czy boho. Są to jednak tylko niektóre propozycje, a nasza ekipa chętnie pomoże w realizacji Państwa wizji wesela. Niech to będzie Wasz wymarzony dzień!

 

Wsparcie w organizacji przyjęcia

 

Aby ułatwić przyszłym małżonkom organizację przyjęcia, jesteśmy otwarci na wszelkie zapytania związane z usługami weselnymi. W czasie naszej działalności mieliśmy przyjemność współpracować z licznymi Parami Młodymi oraz obserwować pracę fotografów, kamerzystów, zespołów muzycznych czy DJ-ów. Dzięki temu zdobyliśmy kontakty do wielu specjalistów, którzy mogą uświetnić Państwa wesele. Wspólnie zadbamy o to, by dzień ślubu był pięknym przeżyciem, które stanie się w stu procentach Wasze! Do każdej Pary Młodej podchodzimy indywidualnie, skupiając się na Państwa potrzebach.