Aktualności

07.01.2019

Orient Express w Delicji | Przystanek Wenecja

Karnawał czas zacząć ! Kolejny przystanek naszego Orient Expressu znajduje się w bajkowej Wenecji.
Karnawałem w Wenecji rządzi fikcja, tajemnicze maski i wielobarwne stroje. Największa fiesta uliczna w Europie to dla nas okazja do celebracji słynnym włoskim Prosecco i wyśmienitym Amarone della Valpolicella !

Więcej
07.11.2018

Orient Express w Delicji Przystanek - Paryż

Kolejny etap naszego Orient Expressu!
Tym razem zapraszamy Państwa na koncert  Justyny Szafran 
aktorki i piosenkarki poezji śpiewanej. Zapowiada się wspaniały wieczór.
Premiera nowego menu.
Teatr smaku w nowej odsłonie - zaprezentujemy dania na bazie świeżych owoców morza, grzybów i dziczyzny.

 
Więcej
19.10.2018

Orient Express w Delicji | Przystanek - Londyn

Szanowni Państwo
 

Zapraszamy na pierwszy w nowym sezonie 2018/2019
Orient Express w Delicji, przystanek | Londyn.

Tego dnia przygotujemy piękną podróż po zielonych polach Irlandii i nad brzegami jezior Szkockich, a także w tak niezwykłe kierunki jak Japonia, Tajwan czy Indie.

O Whisky opowie Państwu smakosz i znawca Pan Tomasz Wachowiak reprezentant importera Tudor House, gospodarzem wieczoru będzie Pan Przemysław Wawrzyniak.

Więcej
07.08.2018

Biała Burgundia na lato z Chablis

Zapraszamy Państwa do odkrywania znakomitych białych win ze szczepu Chardonnay. Przedstawiamy wino od jednej z najlepszych wytwórni - MAISON REGNARD. Degustacja odbędzie się 24 sierpnia o godz. 19:00.

Więcej
07.04.2018

Orient Express w Delicji | Przystanek: Wiedeń

Przygotowaliśmy do degustacji wina z trzech austriackich regionów: Kamptal, Mittelburgenland oraz mało znany Carnuntum. Głównym bohaterem będzie oczywiście najsłynniejszy szczep austriacki Grüner veltliner, ale także Riesling, Zweigelt i Blaufränkisch.

Więcej
20.03.2018

Goût de France/Good France 2018!

Już po raz czwarty wydarzenie „Goût de France / Good France” zgromadzi nas w pierwszym dniu wiosny by razem obchodzić święto francuskiej gastronomii.

W Delicji doceniamy francuską sztukę kulinarną i doskonałe produkty, które oferuje Francja. Wysokiej jakości owoce morza, mięso i sery to produkty, które od lat goszczą na naszych stołach.

Więcej
08.02.2018

Fine Dining Week w Delicji

Zapraszamy na Fine Dining Week! Przed Tobą pełne doświadczenie restauracyjne w jednej z najlepszych restauracji w Polsce. Szef kuchni przygotował dla Ciebie dwie, wyjątkowe, pięciodaniowe degustacje.

Więcej
17.01.2018

Ułańska Uczta w Delicji

Zapraszamy na Ułańską Ucztę w Delicji! Menu w oparciu o tradycyjne receptury, a do każdego dania kieliszek wódki J.A. Baczewski. 

Więcej
02.01.2018

Orient Express w Delicji | Przystanek: Wenecja

Karnawał czas zacząć! Kolejny już, trzeci przystanek naszego Orient Expressu znajduje się w bajkowej Wenecji. Zaprezentujemy Państwu Prosecco, Soave, Amarone della Valpolicella i Ripasso.

Więcej
06.11.2017

Gęsina na św. Marcina

Zapraszamy na specjalnie przygotowane menu na bazie tradycyjnej polskiej kuchni. W naszej karcie bohaterem będzie gęś, którą na zamówienie możemy upiec w całości.

Więcej