Aktualności

15.10.2019

Orient Express w Delicji | Przystanek - Londyn

Szanowni Państwo
 

Zapraszamy na pierwszy w nowym sezonie 2019/2020
Orient Express w Delicji, przystanek | Londyn.

Tego dnia przygotujemy piękną podróż po zielonych polach Irlandii i nad brzegami jezior Szkockich, a także w tak niezwykłe kierunki jak Japonia, Tajwan czy Indie.

O Whisky opowie Państwu smakosz i znawca Pan Tomasz Wachowiak reprezentant importera Tudor House, gospodarzem wieczoru będzie Pan Przemysław Wawrzyniak.

Więcej
04.10.2019

Fine dining week

Co za wiadomość!  

Według największego plebiscytu Gości, w trakcie ostatniej edycji festiwalu sztuki kulinarnej  Fine Dining Week  2019, zdobyliśmy w Poznaniu pierwsze miejsce w czterech kategoriach:

Najlepsze menu
Najlepsza obsługa
Najlepsza atmosfera
Najpopularniejsza restauracja

Bardzo dziękujemy za opinie i zaufanie!


Gratulujemy wszystkim restauracjom i uczestnikom festiwalu!

Więcej
20.09.2019

Moje hiszpańskie wakacje

Zapraszamy na wieczór z cyklu "teatr kulinarny w Delicji" w najnowszej, wrześniowej odsłonie. Zabierzemy Państwa w podróż po malowniczej Hiszpanii z muzyką flamenco w tle wykonywaną przez najlepszego polskiego promotora tej muzyki, Sławomira Dolatę.

Więcej
08.08.2019

Przerwa urlopowa

Szanowni Państwo!

Nasza restauracja od 9.08 do 15.08, włącznie, będzie zamknięta z powodu przerwy urlopowej.

Zapraszamy wszystkich Państwa do restauracji ponownie od 16 sierpnia.

 

 

Więcej
12.07.2019

Delicious Sparkling Wine

Zapraszamy na musujący, nieformalny, niebanalny wieczór z bąbelkami. Przedstawimy Państwu niecodzienne wybory z Hiszpanii Cava duc de foix, z Francji  Cremant d'Alsace Dietrich, z Włoch Prosecco Monforte i Rocca, o każdym domu opowiemy krótką historię.

 

Więcej
20.03.2019

Orient Express w Delicji | Przystanek : Wiedeń

Nasz Orient Express cały czas w drodze. Pociąg tym razem zatrzyma się w Wiedniu. Bajeczne miasto, pełne pięknych, luksusowych kamienic z wszechobecną muzyką największych mistrzów: Mozarta i Beethovena. W starych wiedeńskich kawiarniach wiecznie żywe są wspomnienia o znamienitych gościach - artystach i naukowcach.
Poza wyjątkową ucztą dla duszy, Austria ma do zaoferowania unikatowe wina, nieporównywalne z innymi na świecie.
Przygotowaliśmy do degustacji białe wina z najsłynniejszych szczepów austriackich. Głównym bohaterem będzie najsłynniejszy szczep austriacki Grüner Veltliner, ale także Riesling od wielokrotnie nagradzanych i utytułowanych producentów.


 

Więcej
25.02.2019

Arie Wina w Delicji

Zapraszamy Państwa na nowy cykl spotkań z winem, sztuką i smakiem. Tym razem połączymy najlepsze wina z RPA z domu "Klein Constantia" z ariami w wykonaniu śpiewaczki operowej Pani Kariny Chomicz. Przygotujemy smaczne menu degustacyjne. Opowieść o winach, degustacje oraz prezentację poprowadzi Pan Przemysław Wawrzyniak. Zaproponujemy dwie odsłony Sauvignon Blanc : Klein Constantia 2016, Matis 2016, wyjątkowe czerwone : Estate Red 2015, Anwilka 2014 oraz diament winnicy Vin de Constance 2014. Pani Karina wykona arie Mozarta, Pucciniego, Rossiniego, Belliniego oraz Verdiego, które uświetnią ten wieczór.
 

Więcej
07.01.2019

Orient Express w Delicji | Przystanek Wenecja

Karnawał czas zacząć ! Kolejny przystanek naszego Orient Expressu znajduje się w bajkowej Wenecji.
Karnawałem w Wenecji rządzi fikcja, tajemnicze maski i wielobarwne stroje. Największa fiesta uliczna w Europie to dla nas okazja do celebracji słynnym włoskim Prosecco i wyśmienitym Amarone della Valpolicella !

Więcej
07.11.2018

Orient Express w Delicji Przystanek - Paryż

Kolejny etap naszego Orient Expressu!
Tym razem zapraszamy Państwa na koncert  Justyny Szafran 
aktorki i piosenkarki poezji śpiewanej. Zapowiada się wspaniały wieczór.
Premiera nowego menu.
Teatr smaku w nowej odsłonie - zaprezentujemy dania na bazie świeżych owoców morza, grzybów i dziczyzny.

 
Więcej
07.08.2018

Biała Burgundia na lato z Chablis

Zapraszamy Państwa do odkrywania znakomitych białych win ze szczepu Chardonnay. Przedstawiamy wino od jednej z najlepszych wytwórni - MAISON REGNARD. Degustacja odbędzie się 24 sierpnia o godz. 19:00.

Więcej