Aktualności

08.02.2018

Fine Dining Week w Delicji

Zapraszamy na Fine Dining Week! Przed Tobą pełne doświadczenie restauracyjne w jednej z najlepszych restauracji w Polsce. Szef kuchni przygotował dla Ciebie dwie, wyjątkowe, pięciodaniowe degustacje.

Więcej
17.01.2018

Ułańska Uczta w Delicji

Zapraszamy na Ułańską Ucztę w Delicji! Menu w oparciu o tradycyjne receptury, a do każdego dania kieliszek wódki J.A. Baczewski. 

Więcej
02.01.2018

Orient Express w Delicji | Przystanek: Wenecja

Karnawał czas zacząć! Kolejny już, trzeci przystanek naszego Orient Expressu znajduje się w bajkowej Wenecji. Zaprezentujemy Państwu Prosecco, Soave, Amarone della Valpolicella i Ripasso.

Więcej
06.11.2017

Gęsina na św. Marcina

Zapraszamy na specjalnie przygotowane menu na bazie tradycyjnej polskiej kuchni. W naszej karcie bohaterem będzie gęś, którą na zamówienie możemy upiec w całości.

Więcej
03.11.2017

Orient Express w Delicji | Przystanek: Paryż

Zapraszamy do ekscytującej podróży, która pobudzi Wasze zmysły i wyobraźnie. To drugie spotkanie z winem i kuchnią, tym razem we Francji.

Więcej
11.10.2017

Orient Express w Delicji | Przystanek: Budapeszt

Zapraszamy do ekscytującej podróży, która pobudzi Wasze zmysły i wyobraźnie. Pierwszy przystanek w naszej winiarskiej podróży to Węgry. 

Więcej
12.09.2017

Wersal w Delicji

Kameralny recital Chrisa Schittulli i Bogdana Hołowni, premiera nowego jesiennego menu oraz opowieść o winach z Chablis, Beaujolais i Burgundii w wykonaniu kawalera Chablis - Przemysława Wawrzyniaka.

Więcej
30.05.2017

Różowa Prowansja na lato

Zapraszamy Państwa w podróż do słonecznej Prowansji. przedstawimy w Delicji produkt, który najlepiej oddaje tamtejszy styl życia – różowe wino. Razem z Państwem zdegustujemy różowe wina od różnych producentów.

Więcej
13.04.2017

Cognac Lheraud w Delicji

27 kwietnia 2017 zapraszamy na degustację koniaków marki Lheraud przygotowaną przez ambasadora domu - Pana Francois Rebel, który podzieli się z nami całą swoją wiedzą i opowie o historii domu.

 

Więcej
09.02.2017

Walentynki w Delicji 11-14 lutego

Walentynki w Delicji zaczynamy już od soboty! Zapraszamy na krótkie menu degustacyjne lub wybór À la carte. Każdego dnia będziemy rekomendować inne wina do naszego menu. Dodatkowo czeka na Państwa MINI niespodzianka...

Więcej