Aktualności

30.01.2017

Marqués de Murrieta - degustacja w Delicji

Kiedy dotarła do nas wiadomość, że winemakerem roku w regionie Rioja została María Vargas - kobieta odpowiedzialna za smak i niebywałą jakość win od Marques de Murrieta, postanowiliśmy przypomnieć Państwu smak poszczególnych butelek. 

Więcej
03.12.2016

Sylwester 16/17

Jak co roku, ugościmy Państwa muzyką na żywo, nienachalną niczym delikatnie musujące bąbelki szampana Louis Roederer oraz doskonałą kuchnią. Proponujemy wybór A la Carte lub set degustacyjny.

Więcej
07.11.2016

Whisky & Jazz

Jak zawsze gospodarzem wieczoru będzie Przemysław Wawrzyniak, który tym razem zaprosił do udziału znakomitego znawcę whisky Tomasza Milera, właściciela Miler Spirits & Style, który przedstawi świat szkockiej whisky bazując na produktach najlepszych destylarni.

Więcej
26.10.2016

Kolacje Wigilijne w Delicji

Przedświąteczny czas to doskonały moment na spotkanie przy wspólnym stole z pracownikami, klientami lub znajomymi. To także okazja do złożenia życzeń i rocznych podsumowań.

Więcej
19.10.2016

Nebbiolo i Trufle "Kraina u podnóża gór"

Piemont, czyli „Kraina u podnóża gór”, ma szczególny urok jesienią. Jesień jest też właściwą porą, aby rozglądać się za truflami, zrywać orzechy i wybierać najlepszą świeżą dziczyznę.

Wieczór rozpoczniemy od degustacji win z domu Batasiolo.

 

Więcej
18.07.2016

Kolory wina: biały

Zapraszamy na pierwszą tego lata degustację białych win, w trakcie której postaramy się uchwycić paletę kolorów od bladozielonegoo do starego złota.

Więcej
18.03.2016

Dourthe Bordeaux w Restauracji Delicja

Po raz drugi w tym miesiącu mamy przyjemność zaprosić Państwa na degustację win połączoną z kuchnią z Bordeaux

Tego dnia gościć będziemy Ambasadora domu Dourthe, Pana Nicolasa Chemineau. Z firmą Dourthe jest związany już od 22 lat, co gwarantuje nam sporo ciekawostekna temat pracy w winnicy.

Więcej
15.03.2016

Goût de France / Good France

Dziś publikujemy menu degustacyjne, które będą mogli Państwo spróbować 21 marca. Jesteśmy jedną z 1500 restauracji na świecie i kilku w Poznaniu, które tego dnia oddają hołd francuskim szefom kuchni.

Więcej
24.02.2016

Smaki Werony w Delicji

Po udanej kolacji degustacyjnej przygotowaliśmy kolejne wydarzenie łączące nowoczesną kuchnię i wina o wieloletniej tradycji.

Degustację poprowadzą dwaj Sommelierzy: Maciej Danielewicz oraz Przemysław Wawrzyniak.

Więcej
25.01.2016

Menu Le Cordon Bleu w Delicji

Dziś udostępniamy menu na kolację degustacyjną 29 stycznia. Zapraszamy do składania rezerwacji. O winach opowiemy wkrótce!

Więcej