Aktualności

11.10.2017

Orient Express w Delicji | Przystanek: Budapeszt

Zapraszamy do ekscytującej podróży, która pobudzi Wasze zmysły i wyobraźnie. Pierwszy przystanek w naszej winiarskiej podróży to Węgry. 

Więcej
12.09.2017

Wersal w Delicji

Kameralny recital Chrisa Schittulli i Bogdana Hołowni, premiera nowego jesiennego menu oraz opowieść o winach z Chablis, Beaujolais i Burgundii w wykonaniu kawalera Chablis - Przemysława Wawrzyniaka.

Więcej
30.05.2017

Różowa Prowansja na lato

Zapraszamy Państwa w podróż do słonecznej Prowansji. przedstawimy w Delicji produkt, który najlepiej oddaje tamtejszy styl życia – różowe wino. Razem z Państwem zdegustujemy różowe wina od różnych producentów.

Więcej
13.04.2017

Cognac Lheraud w Delicji

27 kwietnia 2017 zapraszamy na degustację koniaków marki Lheraud przygotowaną przez ambasadora domu - Pana Francois Rebel, który podzieli się z nami całą swoją wiedzą i opowie o historii domu.

 

Więcej
09.02.2017

Walentynki w Delicji 11-14 lutego

Walentynki w Delicji zaczynamy już od soboty! Zapraszamy na krótkie menu degustacyjne lub wybór À la carte. Każdego dnia będziemy rekomendować inne wina do naszego menu. Dodatkowo czeka na Państwa MINI niespodzianka...

Więcej
30.01.2017

Marqués de Murrieta - degustacja w Delicji

Kiedy dotarła do nas wiadomość, że winemakerem roku w regionie Rioja została María Vargas - kobieta odpowiedzialna za smak i niebywałą jakość win od Marques de Murrieta, postanowiliśmy przypomnieć Państwu smak poszczególnych butelek. 

Więcej
03.12.2016

Sylwester 16/17

Jak co roku, ugościmy Państwa muzyką na żywo, nienachalną niczym delikatnie musujące bąbelki szampana Louis Roederer oraz doskonałą kuchnią. Proponujemy wybór A la Carte lub set degustacyjny.

Więcej
07.11.2016

Whisky & Jazz

Jak zawsze gospodarzem wieczoru będzie Przemysław Wawrzyniak, który tym razem zaprosił do udziału znakomitego znawcę whisky Tomasza Milera, właściciela Miler Spirits & Style, który przedstawi świat szkockiej whisky bazując na produktach najlepszych destylarni.

Więcej
26.10.2016

Kolacje Wigilijne w Delicji

Przedświąteczny czas to doskonały moment na spotkanie przy wspólnym stole z pracownikami, klientami lub znajomymi. To także okazja do złożenia życzeń i rocznych podsumowań.

Więcej
19.10.2016

Nebbiolo i Trufle "Kraina u podnóża gór"

Piemont, czyli „Kraina u podnóża gór”, ma szczególny urok jesienią. Jesień jest też właściwą porą, aby rozglądać się za truflami, zrywać orzechy i wybierać najlepszą świeżą dziczyznę.

Wieczór rozpoczniemy od degustacji win z domu Batasiolo.

 

Więcej